| Mar a întrebat:

Cum imi pot schimba avatarul pe TPU?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
In partea stanga a paginii scrie "Editare profil", dai acolo si poti sa-ti schimbi numele, varsta, localitatea, email-ul, si daca vrei sa-ti schimbi poza, scrie jos "Selecteaza imagine profil" si apesi pe "browse" si schimbi ce poza vrei tu. Dupa dai"Salveaza profilul".
Sper ca am fost de ajutor!

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Dai la editare profil

| ELD a răspuns:

Editare profil acolo unde esti tu logata->seteaza imagine profil->choose si alegi din calculatorul tau si pui.bafta!:*

| Pupily92 a răspuns:

In stanga paginii, ai "editare profil". dai click, ultimul rand" selecteaza imagine profil" acolo iti alegi o imagine si dai "salveaza".

| rockaholic a răspuns:

La editare profil--> Alegeti fisierul

| Gentiana a răspuns:

Dai in stanga, la profilul tau, cand esti logata, la sectiunea Editare profil, si jos scrie Selecteaza imagine profil...si dupa ce ai selectat poza dai acolo.

| mafi5 a răspuns:

Editare profil, jos la "choose file" si pui ce poza vreibig grin
bafta!
funditaaaaaaaaaaa?batting eyelashes

| gabriela a răspuns:

Intrii la editare profil, partea stanga si modifici ce vrei tu, inclusiv avatarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasta te mai facut mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La imagine acoli incarci alta si dai save

| mihaela999 a răspuns:

In partea stanga scrie editare profil dai acolo si apoi iti apare o pagina dai in jos si iti apare un buton pe care scrie rasfoire si cauti in pc si dai salvare profil.

| Andrei023 a răspuns:

Din "Editare profil" -> "Selecteaza imagine profil" (in josul paginii)