| ANDREIALEX99 a întrebat:

De ceva vreme telefonul tot se aprinde si se stinge singur. Stiti ce sa-i fac ca sa nu mai faca asta? De la ce face asa?

6 răspunsuri:
| MerVeilleuX a răspuns:

Du-te la cei de la are ai abonamentul să ţi-l rezolvă ei. Şi eu am avut aceaşi problemă. happy

| tpuforyou a răspuns:

Probleme cu softul, sau bateria nu face atingere bine!

| olivert1310 a răspuns:

Mai mult ca sigur, probleme cu soft-ul. Daca ai Nokia, instalezi pe computer Nokia PC Suite, conectezi telefonul prin cablul de data, iti faci un cont gratuit pe nokia.com si iti reinstalezi softul singur, asta daca telefonul are Simbyan, daca nu are se poate face operatia dar s-ar putea sa fie putin mai dificil. Eu mi-am resoftat telefonul singur asa cum ti-am scris mai sus, si m-am scutit de 70 lei, atat mi-au cerut baietii de la service. Telefonul merge super, nu mi se mai restarteaza singur si raspunde mai repede la comenzi. O poti face si tu singur. Daca inca mai ai garantie, du-te cu el si ti-l vor rezolva ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a primit socuri sau nu l-ai scapat prin apa mergi intr-un service si vezi ce gaseste in neregula la el. Altfel poti incerca sa-i faci un up-date de soft.

| ady2427 a răspuns:

De la intrebari tampite...il afecteaza si are reactii adverse.

| Calugarescu_Aurelia_1948 a răspuns:

Se stinge si se aprinde disply singur