| poomplemusik a întrebat:

De unde de pe net pot sa imi comand un fel de peruca, cu parul scurt pentru scoala, adica la scoala nu avem voie cu parul mare si as vrea sa imi pun peruca ca sa zica ca am parul scurt cand de fapt il am mare,thinking

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Cum adica nu ai voie cu par mare? Ce fel de profesori comunisti ai acolo? Nu-ti mai cheltui banii pe peruci, pe aia cercelati pana in gat, vopsiti in 15 culori in cap nu-i ia la rost nimeni si te ia pe tine ca ai parul lung.

| Saya a răspuns:

Salut!

Vezi aici: http://www.hermax.ro/ poate gasesti ceva care iti place sau da search pe google scriind "peruci" si gasesti o gramada de site-uri care vand.

paaa

| poomplemusik explică:

Daca ati sti cum e la scoala asta, uniforma abastra, pantaloni din STOFA, parul scurt camasa, cravata cade nu amenda si inca cata si exmatriculat si te cearta si directoru