| anonim2233ee a întrebat:

M-ar putea ajuta cineva? Deci sunt fata, am parul destul de lung insa as vrea sa mi-l tai scurt(cam pana la nivelul gatului) insa nu stiu daca m-ar sta bine. Am incercat teste online insa nu m-au ajutat.
M-am gandit sa folosesc o peruca insa nu stiu unde s-ar gasi(nu ma refer sa o cumpar, doar sa o incerc) Idei?

2 răspunsuri:
| r2d2 a răspuns:

Un sfat pentru inceput: daca ai parul mai lung de buric/talie, nu e indicat sa-l tai dintr-o data atat de mult. + pe langa asta, ai putea chiar regreta decizia...
Daca esti din Bucuresti, incearca la Jumbo, stiu ca in perioada asta au peruci aduse special pentru Halloween. Si in Europa vazusem acum ceva vreme.

| smlaks a răspuns:

Nu face asta, o sa regreti!

Mi-am taiat 40cm din par si plang in fiecare zi