| clau09 a întrebat:

Aș vrea să-mi cumpăr un webkinz Yorkie cu părul scurt sau să-l comand si nu știu de unde. Mă puteti ajuta? vă rog

Răspuns Câştigător
| mac234 a răspuns:

Il poti comanda de la internet pe siteul:webkinz Romania blog.il cauti pe lista din dreapta. uneori nu poti comanda un webkinz pentru ca este retras de pe piata sau nu sa adus inca in romani. dar sa nu uiti! penrtu a comanda trebuie sa ai un cont google, iti poti bace cont google de pe acel site ...iti dau un sfat pentru ati face ***:locul unde trebuie sa dai klic este mic si nu se observa bine, asa ca m-am gandit ca poate nu o sal gasestii cam greu, inceara in coltul de sus dreapta si cu siguranta vei da de el happy

14 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Mai bine nu il comanzi pentru ca s-ar putea sa nu iti vina si codul si oricum trebuie sa il platesti.Mai bine iei de la un hipermarket.Pa

| laviflower a răspuns:

Verisoara mea a cumparat vreo 5 de pe net si decat unul a venit cu cod.Sa sti.

| laviflower a răspuns:

Poti sa faci ce vrei oricum nu vreau funda da? Sa sti ca unii mai destepti decat tine pot lua codul si gata.Ai ramas fara. E adevarat ca la fiecare webkinz pun cate un cod, dar unii le fura si deastea.Credema mai bine faci ca mine.

| laviflower a răspuns:

Mergi la carefour bila cora sau auchan.Gasasti acolo.Eu sunt din pitestu si tot gasesc.

| laviflower a răspuns:

Daca o sa cauti unul cu cod sigur vei gasi. Daca chiar vrei.

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| anazoe4ever a răspuns:

Il comanzi de pe ste official dai pe catalog cauti animal dai click pe el si trebuie sa scrie comanda sau te duci la magazin si cauti funda?

| clau09 explică:

Scuze nu iti dau funda pentru ca am intrat acolo si nu mai este in stoc.Altcineva?

| clau09 explică:

Scuze nu iti dau funda pentru ca am intrat acolo si nu mai era in stoc. Altcineva? Am intrat si pe Crazy toys si nici colo nu era. Scuze

| clau09 explică:

Stiu ca trebuie sa-l platesc dar cred ca codul vine.

| clau09 explică:

Webkinz Romania zice ca ce zici tu ca primesc fara cod cand il comand este fals deci il primesc cu cod.

| clau09 explică:

Dar eu nu stau in Bucuresti sau Constanta ci in Oradea si aici in Oradea nu sunt.Crede-ma

| clau09 explică:

La Carrefour nu este m-am uitat, la Bila sunt webkinzi dar fara cod si nu exista nici unul signature, iar noi aici in Oradea nu sunt sigura ca avem Cora si Auchan

| fabynr1 a răspuns:

Da :d eu te ajut gasesti in bucuresti si in constanta la Carfoure si la Cora.