| miranda00 a întrebat:

De unde pot la facebook sa imi fac profilul public, adica cei care nu ma au la prieteni sa imi vada toate postarile si toate pozele mele. Acum imi pot vedea doar pozele de coperta si nimic altceva si nu stiu unde sa setez. Fundaa puppy dog eyes

1 răspuns:
| Katy9253 a răspuns:

Intra pe pagina de Facebook si da click sus in dreapta paginii unde scrie setari si intra pe a 3-a ramura la privat acolo si apoi editezi ceea ce vrei si cum vrei sa iti afiseze acolo.