| Elenastar a întrebat:

Elaborati va rog un program care afiseaza pe ecran codurile urmatoarelor caractere, introduse de la tastatura: cifrele zecimale 0, 1,2,3,4,5,6,7,8,9. va rog.!

4 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......gger.shtml iti spioneaza toata tastatura toate butoanele ce se apasa este usor de folosit il am si eu in comp

| Elenastar explică (pentru Ioscaa1):

MERCI mult,, dar am nevoie direct de rezolvare u vreau sa-mi intalez programe. caci o dau in bara))

| Ioscaa1 a răspuns (pentru Elenastar):

Cu acest program nu ai cum sa o dai in bara vorbesc serios un program mai simplu de atat nici nu se poate tu doar il instalezi si te uiti sa vezi ce s-a scris pe tastatura

| Ioscaa1 a răspuns:

Spynx free keylogger foarte usor bafta

http://www.softpedia.com/......gger.shtml