| Carla_5126 a întrebat:

Este adevarat ca Justin Bieber a murit?

40 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Nu, Jb nu a murit. Il uram noi dar parca nici intr-atat cat sa vrem sa il vedem mort...

| Georgiana1998 a răspuns:

Nu este adevarat este doar un zvon...

| sherlock a răspuns:

NU! Ar fi fost pe youtube clipul ce zice asta la toate categoriile posibile tongue

| 43v3r a răspuns:

A murit pe draculaughingrolling on the floorn-ai vazut ce sa distrat cu selena gomez in Hawaii:X:X:X
fundabig grin

| 9gag a răspuns:

De unde atata noroc?laughing

| SmileFreedom a răspuns:

Tu ti-ai da seama ce ar fi daca ar muri?laughingCred ca fanele din intreaga lume s-ar da cu capul de pereti, s-ar face emo.Acum pe bunelaughing. Romania ar fi in doliu.Mai ceva decat cand a murit Michael Jackson...

| DakotaRoyse a răspuns:

Din păcate nu.

| MeoKidu a răspuns:

Buna
Pai nu a murit happy
Bye

| Șosețică a răspuns:

Da! laughing Dau party laughing
Nu... glumesc nu a murit, sunt zvonuri, dar m'as bucura daca ar muri XD

| gabrielutzu a răspuns:

Biberonul nu moare, biberonul se suge.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela78 a răspuns:

NU! iti dai seama ca daca ar fi murit ar fi aparut la televizor, la stiri etc.nu nu a murit dar stii cum sunt zvonurle astea.maine se aude ca e cosatoritlaughingnu nu e mort. funda?

| Michaela89 a răspuns:

Da.Uite:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Scuze pentru cei care sunt fani.

| BlackVeil a răspuns:

Slava domnului! *_*

| znstr a răspuns:

Din ce zine in linkul dat de Saya,rezulta ca un tip oarecare l-a jucat pe JB in filmul CSI si ca acela, doar in film, a fost impuscat. laughing
Deci idolul vostru e la loc sigur. ^^

| znstr a răspuns:

Zice* laughing pardon

| vladvlad23 a răspuns:

Pai, zi-mi tu fato ai mai vazut tu Draci morti?

| biabiencuta a răspuns:

As vrea eu

| ptomiac a răspuns:

Claire holt este in the-vampire-diaries nu a murit desteapta pamantului publicat in 2013 uita-te aici http://www.youtube.com/watch?v=7-qGLrCW3wo

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Asta e cea mai retardata intrebare pe care am auzito...Cum poti sa crezi ca a muritlaughing)).Da a murit in filmul CSI dar nu in realitate.laughing)

| Staicu_Bogdan_1999 a răspuns:

Da a murit acum o ora

| Fenesan_Catalina_1998 a răspuns:

Eu chiar nu va inteleg de ce vreti ca sa moara... Ce va facut el voua?

| girl1 a răspuns:

Nu a murit

| Gheorghe_Costin_1997 a răspuns:

Da este adevarat a fost impuscat

| Ghinea_Simona_1998 a răspuns:

Din pacate, nu sad laughing

| Serena03 a răspuns:

StayHere,cand vazusem poza ma inveselisei pe ziua de azi, raspunzand la intrebarea lui Carla_5126 Justin Biberon nu a murit...

| Andrutza137 a răspuns (pentru 9gag):

Sa mori tu?!
NOROC am avea noi daca te-ar lovi autobuzul! Copil tampit de 10 ani! Asa sa ii vorbesti lui mama ta!

| Andrutza137 a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Ma esti nebunn? ..Luara-i focc sa iei...Umpleateai de ciumaa!