| ungykhgf a întrebat:

Justin bieber a murit?

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu.N-avem noi norocul asta.

| AG a răspuns:

As vrea eu! Fac cinste la toata comunitatea TPU cand va murirolling on the floor

| soraGrime a răspuns:

Mai,cand am citit intrebarea eram ceva de genul:'VICTORIE!'...dar cand am vazut raspunsurile, am fost dezamagita total...
Nu cred ca mai apuc ziua in care mormolocul va muri...

Daca iti place muzica adevarata(rock), nu ezita sa imi vizitezi blogul:
http://bloguit-placut.blogspot.com/

| darksideofthemoon a răspuns:

Da. l-am impuscat eu ieri in c***e. D33aADeschisCutiaPandorei, dai o berewinking?

| Innuka a răspuns:

Nu din pacate...crying

| trixxie_8079 a răspuns:

Nu, nu a murit. a jucat intr-un film in care a murit, dar el inca traieste.big grin

| LolaGreen a răspuns:

Nu.

| Adișa_9127 a răspuns:

Din pacate nulaughing.Off nu pot sa-l sufar---------->l-as vrea eu mort

| LolNope a răspuns:

Nu a murit!

PS.big grinaca moare impuscat in c04e,ma jur ca dau bere si votca reala la tot TPU.

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Normal ca nu rolling eyes

| Bianca_8270 a răspuns:

Care își doresc ac Justin să moară nu aveți cei 7 ani de acasă, dar nu îmi fac probleme, se întoarce roata.
Nu, nu a murit :*.

| NoNaMe_6377 a răspuns:

Nu