| Carla_5126 a întrebat:

Este adevarat ca Justin Bieber a murit?

40 răspunsuri:
| Gheorghe_Costin_1997 a răspuns:

Da este adevarat a fost impuscat

| Andrutza137 a răspuns (pentru Gheorghe_Costin_1997):

A murit mataa...Nu ai vazut binee? Ai chiorat?
Sa stii ca nu impresionezi pe nimeni cu faze dinastea.Cred ca iar ai baut Chichilaa! Si ca sa stii pentru prosti, ar trebui sa pun afise cu [atentie! Urmeaza sarcasm!] ca esti cam prost ma astya! BURN IN HELL!

| Staicu_Bogdan_1999 a răspuns:

Da a murit acum o ora

| Fenesan_Catalina_1998 a răspuns:

Eu chiar nu va inteleg de ce vreti ca sa moara... Ce va facut el voua?

| Herghea_Andrei_1994 a răspuns:

N-am eu norocul ala sa dispara jastin bibar sau biberon si odata cu el toti simpatizanti lui am mai scapa lumea de niste ratati decat sa ascult cacatu ala de muzica mai bine ascult guta si salam

| Boy_Giani_Energy_1993 a răspuns:

Ce pakat ca na murit laughing) bagamias pla in masa