| raresu12 a întrebat:

Funda happy! As vrea sa stiu daca audispray-ul, isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| ValyAndreica a răspuns:

Consulta un medic, nu te uita dupa dependetii dupa funde, nu are rost sa dai banii pe el daca nu ai nevoie.
Bafta.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este bun/eficient pentru utilizarea zilnica numai de catre persoane a caror glande, situate in conductul auditiv extern, produc mult cerum sau in cazul persoanelor care poarta proteza auditiva. In cazul in care conductul auditiv extern este obturat cu un dop de cerum, produsul este fara eficacitate --- nu dizolva dopul!

| firstboy a răspuns:

Eu l-am folosit si sa stii ca merge, eu sunt multumit.

| Anticarul a răspuns:

Nu prea se merita, citeste aici parerile catorva: http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t887757.html

| vasiyo a răspuns:

Chiar merita. funda

| xPoc a răspuns:

Nu nu isi merita...sad am avut si eu si...credema ca e "varza"