| Arcani a întrebat:

FUNDA super,mega,ultra,giga, mare am nevoie sa stiu cum pot sa scriu pe videoclipul pe care il uploadez pe youtube.Va imlpor am nevoie urgenta.Sa scrie jos c-n filme dar fara adnotari va implooor.

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Dupa ce ai incarcat videoclipul intri unde e. Iti apare sus linkul si dai click pe el.Iti apare videoclipul tau si sus scrie Editati si alte lucruri.Dai click pe editati dupa la adnotari si acolo scrii ce vrei.