| Bujîe a întrebat:

@Bulină vrea să fie în comicuri.
Am făcut un super mega ultra hiper tera giga foarte tare comic cu ea.
http://i.imgur.com/zr63m.jpg

P. s. Știu că n-are nici un haz, nici nu trebuie... dar mă plictiseam și i-am văzut întrebarea. _.
Deci nu mă înjurați >:'.

18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Unii sunt chiar obsedati...ar face orice sa apara intr-un comic.
@Bujie cu cat te-a mituit @Bulina ca sa o bagi intr-un comic?

| LoL a răspuns:

Hmmmm...deci Bujie e fata...

*lesina*

| Puţifer a răspuns:

Nu te înjurăm, te aclamăm.
Felicitări... grafica e a ta?

| Puţifer a răspuns:

Atunci felicitări.

| ViezurE a răspuns:

Bai bujie am picat de pe scaun de ras.Deci mai fa coamice asa tari sa mai rad.

| Bujîe explică:

@Comeandtellmesomething : L-am făcut de buna voie și nesilită de nimeni...
Plictiseala lovește don nou.

| Bujîe explică:

@LoL: sincere regrete că te dezamăgesc dar... asta e. Eu am vrut să fiu băiat da`mama... rolling eyes.

Shiva: Nu vreau bere de la tine o.o.

| Bujîe explică:

@Puțifer: Da, grafica e a mea.

| Mişaaa a răspuns:

Mbene.

| Shiva a răspuns:

Buna incheiere... si eu trebuie sa adaug Deci nu mă înjurați si nu mă raportaţi... rămân datoare cu o bere

| ascovit a răspuns:

happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy
Si @Bulina e la pubertate?batting eyelashes Ca numa' atunci te schimbi brusc de la o stare la alta:-)

| Dennys1521 a răspuns:

Tarehappy
iai spus-ohappy

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

laughing Ce mai comic daca a vrut asta a primit laughing

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Sigur l-a rasplatit,, in natura,,

| DouăPuncte a răspuns:

Destul de bun pentru a fi aruncat in gramada mare de comicuri fara sens...hee hee

| Limo a răspuns:

Tu'ti natia da de pruna...e cel mai bengo$$ comic facut de tine.

| AnnaMaria a răspuns:

Hahahaha,not.