| Andreea_Alina_1999 a întrebat:

Hei! Stie cineva daca exista autobuze pe traseul Calafat - Silistea Crucii? Sau daca exista autobuze cu plecareadin Calafat si statie intermediara Silistea Crucii?
Va rog! Am nevoie neaparat de ajutor!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Incearca sa consulti site-ul firmei care se ocupa de transport in zona ta. In zona mea sunt Metropolitan si Simpa Trans, imediat le caut pe google si gasesc intreaga lista cu cursele si sosirile.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine suni la autogara de care apartii si intrebi, ar fi mult mai indicat
Sarbatori Pascale cu bine alaturi de cei dragihappy