| Andreea_Alina_1999 a întrebat:

Hei! Stie cineva daca exista autobuze pe traseul Calafat - Silistea Crucii? Sau daca exista autobuze cu plecareadin Calafat si statie intermediara Silistea Crucii?
Va rog! Am nevoie neaparat de ajutor!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine suni la autogara de care apartii si intrebi, ar fi mult mai indicat
Sarbatori Pascale cu bine alaturi de cei dragihappy

| AFR81 a răspuns:

Incearca sa consulti site-ul firmei care se ocupa de transport in zona ta. In zona mea sunt Metropolitan si Simpa Trans, imediat le caut pe google si gasesc intreaga lista cu cursele si sosirile.