| Luminitzalove a întrebat:

Am cumparat un album de abtibilduri Violetta pentru ziua verisoarei mele, am o intrebare: de unde as putea face rost de mai multe abtibillduri? deoarece eu am gasit in album doar 6. Dau fundita...

5 răspunsuri:
| claudia123123 a răspuns:

Ar trebui sa le gasesti la chioscurile de presa, loc de unde le poti cumpara.

| Luminitzalove explică (pentru claudia123123):

Pai de la un chiosc de presa l-am cumparat, dar multumesc pentru raspuns :X

| claudia123123 a răspuns (pentru Luminitzalove):

Nu albumul... Abtipildurile happy

| lola9 a răspuns:

De la chioscuri de ziare! Doar nu ti dadeau ei toate acctipildele ca sa le pui! Pe spate scrie daca iti mai lipseseste vreo 22 ii contactezi platesti si ti le da! Funda?

| Prietenoasa a răspuns:

Daca cumperi revista mi-a zis o colega ca in rervista se afla si abtipilduri sau le gasesti la chioscurile pe bucati adica un abtipild 2 lei si ceva bani. Imi dai o fundita te rog ca eu nu am.