| MaimutikFrumusik a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Core Prime. Aseara i-am scos bateria pentru ca se blocase telefonul si dupa ce i-am pus-o la loc si l-am deschis mi-a cerut un cod. Eu nu am cod la telefon. Scria ca telefonul trebuie dat proprietarului si poate fi contactat la adresa de gmail: "." Mi-am resetat telefonul iar acum imi cere contul google, il bag, dar spune ca trebuie folosit un cont google care a mai fost folosit si pana acum iar eu pe acela l-am folosit. Ce sa fac? Ajutati-ma, va rog.

Răspuns Câştigător
| Digitalfeel a răspuns:

Codul era 0000, in legatura cu contul, iti poti face altul pe pc(calculator) sau poti ruga un prieten.
Sper ca te-am ajutat