| Eduard_Edy_1998_4KbH a întrebat:

Am resetat telefonul SAMSUNG GALAXI CORE PRIME şi îmi dă să bag un cont de gmail care l-am folosit anterior. Eu numai ştiu acel gmail şi nu pot băga altul.
Ştie cineva cum pot rezolva? Vă rog, seriozitate.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E foarte greu de retinut o parola, ce sa zic! La ce va mai bagati parole daca, de tineri, aveti probleme cu memoria? Rezolva cu MemoPlus de la farmacie.

| Pool77 a răspuns:

Nu mai spune. Nu e cumva furat s-au gasit pe jos? Sincer acum, cine isi face un cont google si stie ca are inceput de alzheimer si-l noteaza undeva, sa nu-l vada nimeni si cu asta basta. Daca nu-l stii atunci asta e, imi pare rau pentru tine. Este o modalitate, insa pana nu-mi prezinti o factura ca e a ta nu-ti zic.