| Adelina1905 a întrebat:

Heiii TPU! Imi puteti zice si mie ce culori sunt la moda anul acesta?

3 răspunsuri:
| Marina01 a răspuns:

Toamna aceasta sunt in tendinte nuantele de rosu si culoarea gri petrol big grin!

| OoBunnyoO a răspuns:

Verdele emerald, albastru inchis (dar nu bleumarin), verdele tei, violet, rosul cu subtonuri de roz, portocaliul (nuanta koi), kaki-ul cu subtonuri gri, fuchsia gri si maro.

| TheLegend1997 a răspuns:

Pai evident mereu toamna se vor purta culori mai neutre. adica: maro si diferite nuanțe de maro, rosu, crem, bej..etc..culoarea anului 2013 este verde smarald.impreuna cu albastru deschis si imprimeurile cu flori.