| Panteraa a întrebat:

Cat m-ar costa un majorat la un restaurant cu vreo 20-25 de persoane? Stiu ca depinde de restaurant, mancare etc., dar as vrea sa vad un pret aproximativ, cat ar putea ajunge. Dau funda.

3 răspunsuri:
| ViatacuLouie a răspuns:

Probabil 1500 ron pentru un majorat decent.

| ImAnonymous a răspuns:

Pai daca gasesti cu meniu frumos la 100 lei de persoana..cam asa, inmulteste si tu

| Mariuss32 a răspuns:

Cum a spus și "Replay112" dacă este meniul în jur de 100 lei de persoană, înmulțești și tu(2000-2500 lei). Poate, poate ajungi în 3000 lei. Asta e părerea mea, faci cum vrei și cum știi.