| Mdll966 a întrebat:

Cum as putea sa am un majorat trasnet? Dati-mi niste idei, va roooog! eu as vrea sa il fac la un restaurant renumit la mine in oras, dar in afara de mancare si dans, ce altceva as mai putea face?

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Baloane, cheama un cantaret din asta de renume. + ca trebuie sa fie senzatie.
succes!

| mimitza_1451 a răspuns:

Frate ca sa ai un majorat frumos iti trebuie si ceva bani... Fa frate un spectacol de artificii, adu un sistem bun cu boxe mari sa rasune tot orasulwinking.Si asigurate ca se distreaza toti.
Iti doresc distractie placutawinking si LMA

| mimitza_1451 a răspuns:

Imi cer scuze ca ti-am zis frate... numam uitat la numee
Iarta-ma te rogwinking
Tot iti urez Lma si distractie placutawinking