| Panteraa a întrebat:

Stie cineva pe la ce pret ar putea ajunge un s4 sau un s5 de Black Friday? Stiu ca depinde de vanzator, dar as vrea sa stiu ceva aproximativ.

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Sa nu-ti iei S4! Nu fa prostia asta! Ai o gramada de functii de la Samsung etc... dar daca vrei sa instalezi un joc mare gen world of tanks blitz vei avea dita mai lagul la setari minime [Sony xperia M ruleaza la maxim fara nici un lag, LOL ] mai bine-ti iei S5, ala este cu adevarat bun! Va scadea pretul cu pana la 400 de lei, maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undeva intre 1200-1400 lei.

| Treistariustar a răspuns:

Undeva la 1200 S4 cu putin noroc. S5 cred ca nu o sa ajunga sub 18. http://bit.ly/1GRu7z5

| XeitaR a răspuns:

Un pret este destul de greu de spus sa fiu sincer deoarece tine mai mult de vanzator decat de produs, dar pretul trebuie sa scada undeva intre 10-20% Cel mai probabil S4 va fi 1. 300lei iar S5 1.600.....la Samsung pretul de BlackFriday este cel al modelului anterior telefonului caruia vrei sa-l cumperi, adica un S4 va avea pret de S3 iar S5 de S4. happy