| purplerainbow a întrebat:

Cine stie cand e ziua portilor deschise la Colegiul National de Informatica Tudor Vianu? Eu stiam ca pe 1 iunie, dar nu stiu la ce ora! Cine ma poate ajuta? Dar la Colegiul National Gheorghe Sincai? Sau Ion Creanga?

Răspuns Câştigător
| OnlyHope a răspuns:

Hey! Si eu vreau sa ma duc maine la ziua portilor deschise la Vianu. Eu stiu sigur ca tine pana la ora 17. Pe blog-ul liceului spune ca incepe inca de la ora 8:30, au scris acolo vianisti, deci sursa e sigura. laughing
Cat vine vorba despre Sincai, din cate stiu, ei n-au asa ceva, iar de Creanga habar n-am.