| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomandati si mie un calorifer electric pana in 200 lei? De care aveti si voi, eventual cat consuma si cat de multumiti sunteti de el

4 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Salut iti recomand cele cu ulei, sunt foarte bune si odata ce se incing poti sa il opresti

Răspuns utilizator avertizat
| Hexiled a răspuns (pentru KoroSensei):

Stau intr-o camera apropiata de cea a parintilor mei si aud mereu televizorul, ba muzica ba cum discuta, si vreau sa ma duc in alta camera unde e straicata incalzirea, pe care n au apucat sa o repare. Vreau sa iau caloriferul caci sunt a 12 si vreau liniste sa invat, m-am saturat sa invat cu televizorul sau cu muzica lor in cap. Inca nu mai zic ca se trezesc cu noaptea in cap

Răspuns utilizator avertizat