| SarcasmBoy a întrebat:

In cat timp se elibereaza buletinul in Bucuresti stie careva? Precizez ca am depus dosarul de aproximativ 3 saptamani ..si nimic.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De obicei, cand depui actele, iti spune si cand sa te duci sa-ti iei buletinul. Tu te astepti sa ti-l aduca acasa, sau sa-ti dea telefon sa te invite sa-l iei?

| dinutu98 a răspuns:

Prietene buletinul se elibereaza dupa maxim o saptamana ca vine politia la tine si til aduceori trebuie sa mergi dupa el la primarie. Dar o saptamana este timpul maxim.winking

| lenesoi a răspuns:

In mod normal se elibereaza in maxim 2 saptamai in cazul tau ar putea fi o problema ca intarzie asa mult baftawinking