| lungu_8066 a întrebat:

In Spania majoritatea lucrurilor sunt fabricate la ea in tara? Eu stiu ca da. Astept raspunsurile voastre. Dar sa stiti sigur raspunsul corect. Va rog mult. Dau funda mare + vot.

Răspuns Câştigător
| Weasell a răspuns:

Majoritatea da.
Dar sunt si magazine chinezesti.

2 răspunsuri:
| bystander a răspuns:

Alimentele, în mare parte da. Importă mult mai puțină mâncare decât românii, de pildă.
Cât despre electronice, mașini, produse industriale, nu produc mai nimic și sunt nevoiți să importe.
Per total, răspunsul la întrebarea ta nu poate fi da în nici într-un caz.

| bystander a răspuns:

Eu aș zice să vă mai documentați. Amândoi.