| InOrOut a întrebat:

Incepe sau nu razboiul civil in SUA? Ca mi se raceste popcornul.

Răspuns Câştigător
| 239 a răspuns:

Da, incepe.
Urmeaza razboi civil, legea martiala si al trei-lea razboi mondial + economia zero.

9 răspunsuri:
| Răzvi42 a răspuns:

Du-te si culca-te ca e tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Werrich a răspuns:

AntiFa au vandalizat sediul Partidului Democrat din Portland.

| Zuzu1991 a răspuns:

Trump a avut mingea de fotbal pana in ultimul moment, si a decis sa nu o foloseasca
asa ca NU, NU incepe... zzzzorry

| LPCTSTR a răspuns:

Si ce mai popcorn ai tu!

| zilog a răspuns:

Sunt prea multe zgarienoruri si oameni pe planeta care nu fac nimic cu mana lor nici in america nici in china
asa ca blocuri cu mii de etaje fiecare cat curent mancare apa si alte alea consuma
de unde sa le dea la atatia sa manance
trebuie sa se bata chinezii cu americanii
si pana la urma sa rada totul pentru ca prea s-a umplut de roboti si automatizari si care acum traiesc in pesteri o sa fie salvati
si ei o sa repornesca toata planeta
si o sa zica oamenii
ia uite un zgarienor cred ca s-a format natural prin eroziunea vanatruilor
ca la sfinxs nu spune ca s-a format natural sfinx-ul

Eu as propune daca produci ceva cu mana ta sa fii lasat sa traiesti daca stai in zgarienor sa nu te mai intrebe deloc la ce esti util pentru ca deja stai in zgarienor asta inseamna ca nu esti util

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu, dar SUA nu o mai duce mult asa. Nici o tabara nu are prea multa dreaptate, dar totusi il favorizez pe Trump.
In orice caz Sua e praf de pulbere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mocnește, dar nu se vor lupta cu armele de foc, ci în politică.

| Catrice a răspuns:

Asta e, daca l-ai făcut prea devremehee hee