| Summer Memories a întrebat:

Intrebare pentru cei ce stiu de site-ul Lookerz.

Daca strang punctele necesare pentru a comanda ceva, cum comand?

Adica cum aleg cadoul, unde dau adresa ca sa mi-l poata trimita?

Merci happy

Răspuns Câştigător
| ThiPaRu a răspuns:

O data pe luna se umple stock-ul cu un anumit numar de premii la fiecare categorie.Trebuie sa stai sa prinzi ora cand le baga, se termina stock-ul cam in 30 de secunde.Deci e ft greu sa prinzi ceva... te anunta ei la pagina principala in cand se umple stock-ul dar trebuie sa ai mult noroc sa mai prinzi ceva.Cat despre trimis o sa iti apara o pagina unde va trebui sa iti pui date personale cum ar fi numele adresa codul postal etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intru p lookerz.com imi apare faza aia cu flash player ceva d genu ca nu-l am si sal instalez l-am instalat si nimic c pot sa fac?