| dedfgv a întrebat:

Am facut o comanda la yves rocher dar nu am primit nici un catalog(chestia aia cu oferte)... ce ar trebui sa fac ca sa o primesc? sa o comand gratuit de pe site? sau o sa mi-a trimita ei dar mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| biby39 a răspuns:

Buna, si eu sunt reprezentant Yves Rocher, mai bine iti comanzi catalogul gratuit de pe site-ul lor, pentru ca acasa trimit doar cand apar cataloagele de diferite editii. Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

1 răspuns:
| SexyFrumushika a răspuns:

Mama si eu am dat si am primit comanda si catalog +cadou1