| dragosbengosul a întrebat:

FUNDA salut tuturor. va rog ajutati-ma. vreau sa comand online de pe eMAG si imi spune sa aleg judetul, localitatea, apoi imi spune de adresa sa o completez eu. va rog nu stiu ce sa scriu acolo.ajutati-ma nu e o joaca caci comanda se va duce altundeva daca gresesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Completezi adresa la care vrei sa vina comanda, logic. Adica adresa de acasa, pe care o ai in buletin.

6 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Pe pagina cu produsul,exista o casuta cu judetul si localitatea,daca le completezi,o sa-ti apara in ce data va ajunge coletul la tine, apoi in pagina cu datele pentru facturare, va trebui sa completezi datele reale pentru a putea sa primesti coletul la adresa ta, daca nu-l primesti nu platesti, daca merge la altcineva si-l plateste nu este nici o problema vei putea comanda alt produs.Deci alege metoda de plata ramburs la primirea coletului.Eu am comandat de la ei si am primit de fiecare data in 2 zile pachetul, sunt multumit de ei si de produsele achizitionate.Succes

| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Stiu ca nu e joaca, dar altii care o sa-ti citeasca intrebarea vor rade!
La adresa pui strada(pe care stai) si nr. casei. Daca stai la bloc treci strada, scara, blocul, apartamentul si etajul!
Atat trebuie sa treci la adresa. big grin Sper ca te-am ajutat!

| Pufffx a răspuns:

Pai scrii strada numarul blocul scara etajul dacacstai la bloc daca stai la curte scrii fa fel strada principala sau starda nu stiu care si numarul casei si cand vine comanda o sa iti ceara buletinu sa vada daca esti tu asa ca nu iti face griji.Bafta

| GGL a răspuns:

Daca nu iti sti adresa nu vad ce ai dori sa cumperi de pe internet(adresa e scrisa cu litere de tipar pe buletin-domiciliu>>a doua linie)

| aida009 a răspuns:

Daca stai la casa scrii numele strazii si nr de la casa, daca stai la apartament trebuie sa scrii numele strazii, blocul si apartamentul la care stai.Bafta.Funda?

| Mirunika123 a răspuns:

Spune strada, nr blocului, apartamentul si cam atat