| Skeletor a întrebat:

Just Cause 2, merita jucat?

Răspuns Câştigător
| piatraneamt97 a răspuns:

Depinde ce tipuri de joc iti plac tie. Daca iti plac cele Free-World, adica prin care sa te poti plimba, gen GTA, Just Cause 2 este perfect pentru tine. Mai ales ca e si mai amuzant big grin.

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Daca iti plac jocurile de acest gen (ca si GTA dar mult mai exagerat) atunci merita jucat... doar daca nu te legi de toate lucrurile supraomenesti si vrei sa joci cat mai SF

| ELREY a răspuns:

Daca ai un calculator performant, chiar merita sa il joci si sa il pastrezi in calculator. Este un joc foarte bun, l-am jucat si eu, deci ti-l recomand cu incredere!

| noname000000 a răspuns:

Daca iti place gta dar te-ai plictisit de el just cause 2 e cea mai buna alegere, plus ca are harta mult mai mare ca gta 5 si e mai tare si nici nu iti trebuie specificatii mari. Ca sa iti faci o idee eu joc acest joc pe un laptop de office. Deci merita jucat.