| Ghimpu_Gheorghe_1938 a întrebat:

M-am decuplat de la telecom, sunt la digi, stie cineva unde trebuie sa predau echipamentul inchiriat de la telecom? Ca cei de la telecom nu raspund la nici un fel de telefon?

3 răspunsuri:
| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

La cel mai apropiat sediu al lor.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa le predai la o caserie Telecom.
Ei trebuie sa-ti dea o adeverinta din care reiese ca nu mai ainici o restanta (de inventar si banesc) fata de firma Telecom.
Aceea adeverinta de preluare, precum si ultimul contract cu Telecom pastreaza-le ca probe pe perioada de prescriere (minim 3 ani) pentru eventualitatea ca totusi ar trimite ceva pretentii de plata ulterioare (am patit personal cu ei).

| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe Google un centru Telekom din orasul tau si mergi cu ele acolo. Poate au si alt numar de telefon decat cel la care suni si nu ti se raspunde.

„Sună la 021.404. 1234 sau la 0766.12. 1234 de la un număr de telefon care nu aparține Telekom!"