| Cristi2YO a întrebat:

Mai e cineva la bp hasdeu in Buzau? lasati mesaj.....imi caut colegii...

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Iti poti gasi colegii(de la scoala de provenienta) pe :http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx
Selecteaza pe harta Buzau, apoi clik pe "lista"->bifezi "candidati repartizati"->bifezi "inscrisi in"-> bifezi "dupa media de admitere"
In cautare, ai de parcurs 22 de pagini ( pana la media de admitere 9, 54). Spor!

| Cristi2YO explică (pentru alessia5158):

Ehee,mersi pentru raspuns dar am facut deja chestia asta, eu voiam doar sa vorbesc cu ei, aici pe TPU sau pe facebook.

| DianaBtw a răspuns:

Ce profil? happy sunt tot la Hasdeu. laughing

| Cristi2YO explică (pentru DianaBtw):

Ss

| DianaBtw a răspuns (pentru Cristi2YO):

Tot la ss sunt si eu. big grin