| TbW a întrebat:

Mi-a trimis cineva din Marea Britanie bani prin MoneyGram. Cand m-am dus la MoneyGram, inchise toate(Romania). Precizez ca pana ieri au fost deschise dar astazi s-au inchis. Ii pot scoate prin alta modalitate? Daca nu, codul pe care il dadeam in schimbul banilor, expira?

2 răspunsuri:
| MpvRoxi a răspuns:

Banii rămân in money gram cred că o 30 sau 60 de zile, prin alta modalitate nu ii poți scoate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pot scoate la bancomat daca ai card la o banca ce lucreaza cu Moneygram. Cea mai buna BCR.