| renek96 a întrebat:

Microsoft visual c++ runtime library error plzz nu stiu ce sa fac rasp cat mai repede

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Mie imi dadea la cocul Trine sau cateodata aparea asa.intra pe microsoft.com sau kaspersky.com si vezi daca poti intra.

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Ai virus fratica, si eu am avut, se numeste virus sality, il poti scoate cu un antivirus, dar recomand refacerea sistemului de operare, pentru ca este cel mai periculos virus si se ascunde foarte bine.Nu uita sa reformatezi TOT.

| renek96 explică (pentru suffarstar):

Da la unele jocuri merge la unele imi da eroare de ex german truck simulator