| titangyuri a întrebat:

Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error cum pot rezolva? imi apare cind intru in world of warcraft! HELP MEcrying

10 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aceasta eroare poate fi cauzata de doi factori:
1.Runtime componente ale Visual C + + Bibliotecile lipsesc.
2.Software problemă.
Instaleaza Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) de aici
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=29

| titangyuri explică (pentru neluL):

Am instalat da tot nimic!

| neluL a răspuns (pentru titangyuri):

Alternative sunt sa reinstalezi WOW sau windows-ul!

| titangyuri explică (pentru neluL):

Windows-ul a fost reinstalat!

| neluL a răspuns (pentru titangyuri):

Reinstaleaza WOW de aici http://www.mediafire.com/? nvpc01jhncwcrc4

| xF1n3Ti a răspuns (pentru neluL):

Sall nelul descarcat ce ai zis am redescarcat metinul da tot nu a mers dc?

| neluL a răspuns (pentru xF1n3Ti):

Aici nu vorbim de Metin! Incearca alt Metin daca ai erori la instalare. Nu e bun pachul!

| xF1n3Ti a răspuns (pentru neluL):

Ma esti expert nu cum nu ma poti ajuta, plus ca nu e la instalare si ma lasa sa intru in metin sa ma joc dar doar cate-va minute si imi da aceasta eroare Microsoft Visual C++ Runtime Library P.S Eu credeam ca esti expert

| Dobrin_Mihai_1986 a răspuns:

Hei daca joci jocuri online si iti arata acel lucru trebuie sa schimbi chul