| sciorbea a întrebat:

Nu merge yahoo messinger tot imi scrie troubleshout…. cancel…..ca nu sunt conectata la net, dar cu alta adresa merge. va rog sa ma ajutati am mare nevoie de adresa de mail
am ancercat sa dezistalez si sa instalez de o gramada de ori dar nimic

2 răspunsuri:
| idealman a răspuns:

Intra pe yahoo de pe google reintrodu datele apesi - sign in - si va merge.Probabil nu ai folosit de ceva vreme acel id. Pentru messenger e bine sa ai varianta 11.5.

| Wolfyye a răspuns:

Daca tot zici ca ai nevoie de adresa de mail poti intra si pe google.Scrii yahoo, te loghezi si poti verifica mail-ul.winkingNumai bine!