| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pana pe ce data cel puțin rămân închise instituțiile de învățământ (școli, licee, scoli post liceeale?)

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata raman inchise pana pe 15 aprilie (conform starii de urgenta), aproape sigur ca vor ramane pana pe 20 aprilie inclusiv (a doua zi de Pasti).

| Andrei200202 a răspuns:

Școlile sunt închise pe toată perioada stării de urgență. Adică asta este până pe 15 aprilie (din ce am înțeles se poate prelungi daca e nevoie) dar după 15 o să vină paștele si posibil să mai stăm până pe 27. Părerea mea

| Nemessys a răspuns (pentru Andrei200202):

Si de recuperat cand? laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu avem cum sa citim viitorul

| GicaGigekGica a răspuns:

Oare cum o sa recuperam asta?

| Andrei200202 a răspuns (pentru Nemessys):

Nu știu, s-a vorbit ceva despre asta?

| Nemessys a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu stiu, nu-mi pasa laughing eram doar curios. Intr-un fel mi-e ciuda ca s-a intamplat asta acum si nu anul trecut rolling on the floor