| mgtow a întrebat:

Poata sa imi faca maicamea buletin fara prezenta mea la primarie? Ii trimit 5 poze tip CI certificatul nasterii si ea e proprietarul apartamentului unde aveam adresa pe RO. Mai trebuie sa-i trimit o autorizatie notariala sau nu e nevoie?

3 răspunsuri:
| Salieri99 a răspuns:

Eu stiu ca poza iti fac ei acolo, si trebuie sa semnezi in fata lor.

| AdelinaC a răspuns:

Nu se face buletinul fara sa fii prezent. Iar pozele se fac cu aparatul lor, nu sunt valabile cele aduse de tine

| mgtow explică (pentru AdelinaC):

Sant plecat din tara si nu vreau sa vin. Trebe sa merg la consulat sa imi faca procura pastele masi...