| Abby_6693 a întrebat:

Sall...pentru fani naruto shippuden!
Ce se va intampla in continuare, va reusi naruto si sakura sa-l aduca pe sasuke acasa?thinking

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Buna. M-am uitat odata pe youtube si am vazut ultimele episoade. Dar am vazut ca sasuke se lupta cu fratele lui si mor amandoi.Deci nu, nu mai ajunge acasa din pacate.Cauta pe youtube naruto shippuden si scrie tu ce episoade vrei, nu mai stiu ce numar, am vazut mai demulthappy

40 răspunsuri:
| xXxKiduxXx35 a răspuns:

Nu mor amandoi, doar Itachi moare. Sasuke ramane in viata si afla un adevar socant despre fratele sau pe care l-a urat, iar acum vrea sa se razbune pe satul frunzei pentru tot ce i-a facut satul lui itachi

| octavian29 a răspuns:

Ba fratilor nu moare nici un sasuke. el o sa-l omoare pe itachi si o sa ajunga sa intre in akatsuchi si o sa se lupte si cu sakura si o sa se lupte si cu kiler bee

| buburuxyma a răspuns:

De fapt, eu am citit pe Wikipedia ca Sasuke se intoarce inapoi la Sakura si intemeiaza o familie...

| Draconian a răspuns:

laughing Naruto nu moare lol e personaj principal eu citesc manga si ma uit la anime pe fiecare saptamana cand apar episoadele noi insa am inteles ca dupa ce se termina editia Shipudden am inteles ca apare inca o editie si anume Akipudden sau ceva de genu intrucat in aceasta Naruto va fi adult.

| ZetsuCopaceL a răspuns:

Eu unu nu cred ca va muri naruto, va deveni hogake ramane cu hinata, dupa ce ia marturisit hinata sentimentele ei, o sa fi lupta intre saasuke si naruto, nu stiu de aici vom vedea in manga, aacum ca sasuke a luat lumina de la itachi (ochi lu itachi )

| rocsyx a răspuns:

Dupa parerea mea:naruto ep pers principal.el o sa devina Hokage[asta e evident].dar in naruto shippuden. naruto a zis in catre sasuke:cum sa devin Hokage daca nu mi.am ajutat cel mai bun pr?[ceva de genu:d]...de aicirezultasmug ca sasuke se va intoarce in sat intr.o zi! da sunt kurioasa daca o sa ramana cu sakurabig grin

| SakuraHaruno28 a răspuns:

Il stim pe Naruto (personajul principal) ca fiind o persoana foarte increzatoare in sine si care nu isi incalca cuvantul. Dupa cum stim cand erau mici i-a promis Sakurei ca o sa il adunca pe Sasuke acasa si daca trebuie sa il bata mar. Mai stiti cand si-a pius Sakura intrebarea: "Daca o sa fie Sauke si Naruot raniti dupa lupta (din razboi), pe care o sa-l salvez prima oara?" eu cred ca o sa fie pusa in fata acestei situati, iar dupa asta o sa se intoarca Sasuke inapoi in sat (probabil dupa niste predici tinute de Sakura si Naruto). De obicei in animeuri este un "Happy End". Si sunt sigura ca Naruto va deveni Hokage! big grin Pana la urma sa asteptam sfarsitul si sa speram din tot sufletul sa fie cum sperm noi! big grin