| Static a întrebat:

Funda + vot! Fani Naruto, in legatura cu Naruto Shippuden, am vazut episoadele cand Sasuke a vrut sa o ucida pe Sakura, dar Naruto a salvat-o, apoi Naruto i-a spus lui Sasuke ca vor muri amandoi, blah, blah, blah, dar! Nu inteleg, am vazut un video in care arata ca Sasuke se lupta cu Kakashi iar la sf, l-a "injunghiat" pe la spate, de fapt, i-a bagat mana in piept de la spate, e adevarat, asa s-a intamplat, Sasuke l-a ucis pe Kakashi?! Cine stie ce se intampla dupa? Pe cine mai omoara Sasuke dupa? Ce vor face Naruto si Sakura?! Cum se termina anime-ul Naruto? Va muri unul din cei 3? Naruto, Sasuke sau Sakura? Und e as putea viziona absolut toate episoadele?

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Pai poti sa le vizionezi pe http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/ sunt 236 si continua si in legatura cu asta nu stim cine va muri dintre sasuke si naruto poate amandoi sau poate nici unu uita-te si la manga si intalegi mai bine bft

1 răspuns:
| MariusDk23 a răspuns:

Sasuke nu la omorat pe Kakashi din cate stiu euwinking cu legatura la epp si daca va murii vreunul din cei 3 asta nu se stie... vor aparea cu timpul... din cate am ibnteles de la un prieten se va termina pe la vreo epp 320-350 cam ASHA happy