| ElenaBiutzaa a întrebat:

am o intrebare pentru fani Naruto
Sakura si Sasuke vor fi in preuna din naruto shippuden? sau relatia va incepe in naruto?

Răspuns Câştigător
| aida009 a răspuns:

Din spusele lui masashi kishimoto sakura va fi cu sasuke pentru ca il iubeste cu adevarat si se poate ca in marea batalie dintre naruto si sasuke ea sa il apere pe sasuke.Masashi vrea sa o faca pe sakura eroina.

| mony99debby a răspuns (pentru aida009):

Serios? :o. Mi - ar plăcea ca Sakura să fie o eroină :X. Săraca suferă prea mult sad

3 răspunsuri:
| DanScutaru a răspuns:

Sakura si Sasuke in general nu au nici o relatie si nici nu vor avea nici in shippuuden cu toate ca Sakura vrea din toata inima ca ei sa fie impreuna, Sasuke mereu o respinge din cauza convingerilor lui cu razbunarea... Succes

| 358ili a răspuns:

Deci se poate ca sasuke si sakura sa fie impreuna. aida009 de unde stii asta?