| Vasy0105 a întrebat:

am antena romtelecom dolce si vreau sa mai conectez un televizor la ea...la acelasi reciver cum procedez FUNDAhappy

7 răspunsuri:
| raluzz a răspuns:

Buna.
Si eu am antena dolce si la fel am vrut sa fac dar daca conectezi inca un televizor la el cum schimbi programul la unu se schimba si la celalalt.
De aceea eu mi-am mai luat un reciver. poti sa-l inchiriezi pentru 2 ani si platesti un euro in plus..sau cam asa ceva happy

| Vasy0105 explică (pentru raluzz):

Pai eu stiam ca al doilea reciver este 50 de eurohappy

| kupydon a răspuns:

Vezi ca pe spate la reciver ai 2 iesiri pentru cablu antena de acolo iesi cu un cablu la alt tv, da vezi ca o sa se schimbe programele la amandoua tveuri in acelasi timp

| 4ndr33y a răspuns:

Se pot conecta doua TV-uri dar pe acelasi post. Singura solutie este inca un STB, atentie sa nu te pacaleasca cu preluginre de contract

| raluzz a răspuns (pentru Vasy0105):

Nu este 50 de euro happy

| Vasy0105 explică:

Dar daca este sa conectez TV-ul la acelasi reciver platesc mai mult?big grin

| raluzz a răspuns (pentru Vasy0105):

Nu platesti mai mult. Nu are cum sa modifice abonamentul pentru ca ai mai conectat un tv happy Asa ca nu iti face griji happy