| AndreiPal a întrebat:

Am apasat pe un buton pe tastatura(nu stiu pe care,am apasat din greseala) si monitorul s-a micsorat,nu se mai vede tot monitorul se vede mai ingustat. sper sa puteti sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Dai click dreapta, apoi alege properties apoi settings, si vezi ca scrie acolo mai jos screen resolution si alegi o rezolutie mai mare

| Alice_Samson_1996 a răspuns:

Buna! tine apasat butonul Ctrl si apoi de pe mouse misca acea rotita din mijlocbatting eyelashes

| Mussete a răspuns:

Apasa F11