| SweetThings a întrebat:

Înainte am apăsat pe un buton când eram pe facebook si s-a micşorat pagina(toate erau mai mici), iar azi am apăsat din greşeală pe nu ştiu ce buton şi s-a făcut mare cum era la început. Însă mie îmi plăcea mai mult cum era mai mic.Ce buton e acela pe care am apăsat? ofer fundiţăăă

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista 2 posibilitati simple sa maresti/micsorezi continutul unei pagini:
1.Tii apasat Ctrl si dai ++ (se mareste) sau -- (se micsoreaza).
2.Tii apasat Ctrl si misti scroll-ul (rotita mouse-ului) in fata (se mareste) sau in spate (se micsoreaza). Numai bine!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Sus în colțul din dreapta lîngă close, este butonul restore down(click pe el, odată, încă odată, și vezi care este rolul lui).