| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Am apasat din greseala la tastatura pe ceva(dar nu stiu ce) si mi s-a micsorat scrisul, acum de-abia il mai vad? Cum pot sa il maresc din nou?
Am nevoie cat mai urgent de o solutie!

2 răspunsuri:
| Gabrielle16 a răspuns:

Apesi pe "+"

| TheLegion a răspuns:

Daca e scrisul de la icoane inseamna ca ai umblat la proprietatile pc-lui, urmeaza instructiunile urmatoare:
-clik dreapta
-proprietes
-setting
si unde e ecranul cu 1, 2 dai dedesubt la: Less____________More si il faci pe plac, dar sa fie selecat 1 nu 2.
În cazul in care nu e scrisul de la icoane urmeaza instructiunile:
-la bara clik pe styler unde e yahoo-ul
-style/font si unde sunt sagetile dai la prima TREBUCHET MS /10
restul la toate pui tahoma /8 si dai apply changes.succes!