| Julifer92 a întrebat:

Salut,am fost ușor convins de cei de la E-on gaz și lumină, oferta cu centrala pe condensație și am totul inclus la prețul de 7800 lei! Bine schimb doar centrala fără calorifere și tevăraie! Mai este cineva care și-a luat centrala de la ei? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E mult..Platesti centrala aia de doua ori, cu aceste rate.

9 răspunsuri:
| C0STEL22 a răspuns:

Depinde de marca centralei.

| darrio2007 a răspuns:

In general, cam ăsta este pretul.

| Julifer92 explică (pentru darrio2007):

Am făcut calculul, dar de fapt ajung să plătesc 9600 de lei, nu e cam mult?

| C0STEL22 a răspuns (pentru Julifer92):

Si eu trebuie sa-mi schimb centrala preventiv.Dau cam 4000 pe centrala si ajung la 5000 cu totul.

| Julifer92 explică (pentru C0STEL22):

Vaillant pe condensație! Doar că prețul strict pentru centrală pe eMag e 3000 de lei

| UserRo10 a răspuns:

Un Immergas Victrix Tera de 24kw caldura si 28 apa cakda este 3500-3800ron cu kit cos inclus. Mai pui montaj si adaptare la instalatia veche si tot nu ajungi la pretul ala nesimtit de 7800 ron

| Julifer92 explică (pentru UserRo10):

Corect!
de asta zic că acum mai am timp să mă gândesc să văd dacă pot anula Luni contractul cu ei! Din câte știu ar trebuie sa fie o chestie de asta de 14 zile să mă gândesc dacă mai vreau doar că ăștia vin in 2 zile lucrătoare! Și trebuie sa vorbesc cu ei sa vad dacă îl pot anula!

| darrio2007 a răspuns (pentru Julifer92):

Deja era cam multisor si primul pret. Acum cum ai calculat de ti-a iesit atata?

| Julifer92 explică (pentru darrio2007):

Pai pe 3 ani ori 268 de lei rata lunară... Suma de aproape o sută de milioane de lei vechi! Maine ii sun să anuleze contractul! Și o să îmi cumpăr gen de pe eMag și ce mai trebuie, kit accesorii...