| Mahsun_Nergis_1986 a întrebat:

Salut! Aveți idee cam în cât timp ajunge un colet la 1kg in România? Mai exact în Constanța, trimis prin posta! Tot verific acel cod care l-am primit și imi arată ca a ieșit din Turcia și este in tranzit de vreo 6 zile tot asa scrie!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De când ajunge in vamă, mai pune 3-4 zile (doar vorbim de poșta română)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a ajuns din china in 1 saptamana si a stat in port 3 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă prin poștă, atunci sigur ajunge până la Crăciunul lui 2022. Viteza melcului turbat.

| Mahsun_Nergis_1986 explică:

Din Turcia imi arata ca a ieșit în nici 24 ore! Sunt 6 zile!

| mihaela000ela a răspuns:

Din experienta : un colet de 0, 456 grame, a ajuns, din Italia. dupa, exact 48 de zile!

| Mahsun_Nergis_1986 explică (pentru mihaela000ela):

Ma gândesc ca Turcia este mai aproape de România, față de Italia.chiar dacă ajunge în 30 40 zile, măcar sa ajungă!