| LucianF a întrebat:

Salut.Bicicletele SingleSpeed(SSP) sunt bune pentru livrări la GLOVO? Mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Pentru ca ai sa obosesti foarte repede!

| LucianF explică (pentru lpavel):

Îmi puteți recomanda ceva?

| lpavel a răspuns (pentru LucianF):

Orice bicicleta care are mai multe viteze si sa fie cat mai usoara!

| nukeyly a răspuns:

SingleSpeed deci un pinio fata si unu spate dar daca ai viteze in butuc in interiorul lui e alta poveste de nu mergi pe orice MTB 3x6 viteze deci 18 variante de deal sau drum lung.
Mai nou de ani buni, au aparut 3x7 3x9 3x12 2x12 bani sa fie, n-ai buget destul mergi pe second olx e plin; si mergi cu un cunoscator cand cumperi.