| anonim_4396 a întrebat:

Daca mama mea a primit vouchere de vacanta eu le pot folosi? De exemplu as vrea sa merg impreuna cu prietena mea intr-o excursie sa zicem, cum trebuie procedat cu voucherele si ce pot plati cu ele?

Răspuns Câştigător
| AnthonyWhite a răspuns:

Daca merge si mama ta acolo da, altfel nu.
trebuie sa fie persoana cu numele de pe vouchere, prezenta acolo macar pentru o semnatura

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Voucherele de vacanta sunt nominale. Numai mama ta le poate folosi si trebuie sa fie titularul biletului care s-a platit cu ele.

| sofisis a răspuns:

Nu poti merge fara ea.